» Antybakteryjne preparaty

Antybakteryjne preparaty

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań, jakimi są preparaty antybakteryjne oraz dodatki tworzenia ich. Wiele osób na równi z perfumami i innymi kosmetykami używa właśnie płynów czy sprayów, których zadaniem jest usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń czy bakterii. Jednocześnie, co ważne, coraz więcej osób zwraca uwagę na skład tego typu produktów - nie chcą oni, aby przesadnie pachniały one alkoholem lub wysuszały i podrażniały skórę.

W naszej ofercie znajdują się więc składniki, z których można wykonać preparaty antybakteryjne. Posiadamy mydło w płynie z nano srebrem oraz samo czyste koloidalne nano srebro. Dodatkowo, u nas można zaopatrzyć się w żel czy płyn antybakteryjny bez spłukiwania. Część z naszych propozycji zawiera glicerynę, może więc być bardziej odpowiednia dla dłoni.

Wśród naszych propozycji nie mogło również zabraknąć żelu aloesowego, który często wykorzystywany jest jako baza do wszelkiego rodzaju preparatów. Warto więc zaopatrzyć się w duże ilości podczas swojej pracy!

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl