» Naturalne olejki eteryczne

Naturalne olejki eteryczne

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań, jakimi są naturalne olejki eteryczne - zarówno do perfum, jak i do wody toaletowej. Pozwolą one na stworzenie wyjątkowych kompozycji, które z pewnością zachwycą wszystkich Waszych Klientów, poszukujących nowych zapachów.
Inaczej nazywane są oleum aetherium, oleum aethereum; te ciekłe, lotne substancje znajdują się najczęściej w specjalnych komórkach tkanki wydzielniczej roślin. Pod względem składu jest mieszaniną rozmaitych związków chemicznych, jak ketony, aldehydy, alkohole, estry, laktony, terpeny oraz innych związków organicznych.
Kompozycje zapachowe z olejków eterycznych to bezpieczne rozwiązania - są w końcu pozyskiwanie z natury, czyli z suszonych albo świeżych roślin.
W naszej ofercie znaleźć można również rezynoidy, czyli produkty naturalne otrzymywane z wydzielin roślinnych np: żywic, gumożywic, balsamów; wyodrębniane metodą ekstrakcji za pomocą lotnych rozpuszczalników org. (jak alkohol etylowy, toluen) i oddestylowanie rozpuszczalnika. Stosowane są jako składnik lub utrwalacz zapachu wód toaletowych, perfum i innych produktów.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl