» Receptury

Receptury

Chcesz wprowadzić nowe zapachy do swojej oferty, jednak nie masz pomysłów, jakie składniki ze sobą połączyć? Dzięki naszej ofercie nie musisz wymyślać samodzielnie – z chęcią podzielimy się z Tobą naszymi najlepszymi rozwiązaniami.

Proponowane przez nas receptury to warianty, które wykorzystać można zarówno podczas tworzenia klasycznych zapachów w płynie, jak również sztyftów, kremów zapachowych czy innych wariantów, takich jak olejowych.

Aby dobrze skomponować perfum, konieczne jest dobranie odpowiednich olejków i preparatów, które złożą się na trzy główne nuty - nutę głowy, serca, oraz bazową. Jeśli nie czujesz się z tym pewnie lub nie masz pomysłu na nowe receptury, skorzystaj z naszych propozycji. Warto jednak pamiętać, że zakupiony od nas “przepis” nie nauczy Was odpowiedniego mieszania i łączenia ze sobą olejków - to należy do podstawowej wiedzy każdego perfumiarza.

W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno cytrusowe lub orientalne, jak i kwiatowe oraz orzeźwiające. Nie mogło również zabraknąć wariantów przywołujących na myśl wakacje w tropikach.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl