Strona główna » O firmie

O firmie

DYSTRYBUCJA I PRODUCENT OLEJKÓW ETERYCZNYCH I KOMPOZYCJI ZAPACHOWYCH.
PROFESJONALNE SKŁADNIKI DO PRODUKCJI PERFUM
PRODUKUJEMY NA ZAMÓWIENIE WYCIĄGI METODĄ EKSTRAKCJI NADKRYTYCZNEJ CO2.
Firma nasza istnieje od 1997 roku z siedzibą  w Łodzi.
Zajmujemy się dystrybucją i produkcją olejków eterycznych, absolutów, kompozycji olejków do produkcji wód toaletowych i perfum
Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi ul. Nasienna 8
Wprowadziliśmy do naszej oferty olejki i kompozycje zapachowe w mniejszych opakowaniach aby ułatwić Państwu zakupy. W naszym magazynie w Łodzi posiadamy w stałej sprzedaży ponad 1000 propozycji olejków i kompozycji. Dzięki ponad 20-to letniemu doświadczeniu w tej branży, możemy na zamówienie sprowadzić, lub skomponować prawie każdy olejek eteryczny czy kompozycję zapachową nawet w niewielkich ilościach.
Chcemy być elastyczni i dostosować się do istniejącego rynku.
Naszym atutem jest ciągły rozwój w kierunku podnoszenia standardów obsługi, jak również staramy się poszerzać asortyment oferowanych towarów aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby. Specjalnie dla naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość bezpiecznych i wygodnych zakupów przez internet. Podejmując z nami stałą współpracę otrzymacie Państwo korzystne warunki zakupu towarów oraz bardzo dobrej jakości produkt. W naszej hurtowni znajdziecie Państwo, wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu